Jaunumi

May 30, 2024

Ja jums patīk, kā Balatro maina pokera spēli, Dungeons un deģenerētie spēlmaņi dara kaut ko līdzīgu blekdžekam, un ir demonstrācija, ko varat izmēģināt tagad

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter

Galvenās līdzņemamās lietas:

  • Balatro un Dungeons & Degenerate Gamblers abas tradicionālās kāršu spēles pārvērš unikālos negodprātīgos piedzīvojumos.
  • Grāmatā Dungeons & Degenerate Gamblers, spēlētāji var savākt īpašas kārtis ar unikālām spējām, kas būtiski maina blekdžeka spēli.
  • Demo versija piedāvā ieskatu spēles atjautīgajā mehānikā un savdabīgajās kartēs, solot jaunu blekdžeka skatījumu.

Kāršu spēļu pasaulē inovācijas dažkārt var šķist kā pretrunā radošumam. Tomēr tādas spēles kā Balatro ir apgriezuši galdu, pārvēršot pokeru par mežonīgu, pastāvīgi mainīgu piedzīvojumu. Tagad ir blekdžeka kārta tikt pārveidotam par kaut ko apburoši dīvainu Dungeons un deģenerētie spēlmaņi. Iedomājieties, ka sēžat vāji apgaismotā, nedaudz apšaubāmā krodziņā, kur gaiss ir pilns ar gaidībām un, būsim godīgi, nedaudz smirdošs. Tavs mērķis? Lai uzvarētu arvien vairāk apreibinošu pilsētnieku parādi blekdžeka spēlē kā neviens cits.

Ja jums patīk, kā Balatro maina pokera spēli, Dungeons un deģenerētie spēlmaņi dara kaut ko līdzīgu blekdžekam, un ir demonstrācija, ko varat izmēģināt tagad

No sākuma, Dungeons & Deģenerēti spēlmaņi atšķiras no jūsu standarta spēles, cenšoties nepārsniegt 21. Šeit katrai kārtei ir savs spēju komplekts – sirdis dziedināšanai, lāpstas aizsardzībai, dimanti, kas piepilda jūsu kabatas, un nūjas, lai sagrautu pretinieka veselību. Bet tas ir tikai virsmas skrāpēšana. Drīzumā jūs atradīsiet sev kāršu komplektu, kas ir pieblīvēts ar visnegaidītākajiem kāršu sortimentiem: tarot kartēm, kas paredz (un ar to manipulē) nākotni, vizītkartes, kas iekļaujas jūsu stratēģijā, un pat dzimšanas dienas kartītes, kas, iespējams, piedāvā pārsteigums vai divi.

Demonstrācija vien atklāj radošu karšu dizainu dārgumu krātuvi. Kādreiz dzirdēts par nūju āmurs? Tas satriec jūsu pretinieku ar bojājumiem. Vai varbūt Siržu pī, karte, kas ne tikai palielina savu vērtību stendā, bet arī palielina tās potenciālu pārējā spēles laikā. Un tad tur ir apgrieztā karte, ieviešot pagriezienu, kas pazīstams ikvienam, kurš spēlējis Uno, līdzās a noteikumu karte kas ļauj pielāgot spēles galveno mehāniku savā labā.

Turklāt spēle ievieš tirdzniecības sistēmu, kas ļauj spēlētājiem apmainīt mazāk noderīgas kartes pret kaut ko, kas varētu mainīt spēli. Šis mehāniķis pievieno stratēģijas un neparedzamības slāni, nodrošinot, ka neviena spēle nekad nav gluži vienāda.

Dungeons un deģenerētie spēlmaņi balstās ne tikai uz tās novatorisko karšu mehāniku. Tas aptver visu burvīgā lo-fi estētikā, kas sola piesaistīt netradicionālu kāršu spēļu cienītājus. Tā kā demo versija jau ir pieejama un ir pieejams pilns Yogscast Games laidiens, šis nosaukums kļūst par obligātu izmēģināšanu ikvienam, kurš novērtē klasiskās kāršu spēles.

Tātad, ja ideja par maģijas, stratēģijas un mazliet kāršu spēļu haosa sajaukšanu izklausās pēc jūsu vakara, ir pienācis laiks pievilkt krogā krēslu un nodoties darbam. Kas zina? Jūs to varētu vienkārši atrast Dungeons un deģenerētie spēlmaņi ir savvaļas kārts, kuru esat meklējis savā spēļu kolekcijā.

About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
undefined is not available in your country. Please try:
Everygame Poker's elektrizējošais jūnija spēļu automātu konkurss: $2000 balvu fonds gaida!
2024-06-02

Everygame Poker's elektrizējošais jūnija spēļu automātu konkurss: $2000 balvu fonds gaida!

Jaunumi